А нас морози не лякають!

Викладачі та співробітники ЛНУ ім. Івана Франка у Карпатах

23 січня, попри сильні морози, викладачі та співробітники нашого Університету мали нагоду побувати в Карпатах. 37 осіб оздоровилися, подихали свіжим повітрям, а більшість ще й змогла вдосконалити своє вміння кататися на гірських лижах. Не дуже пощастило зі снігом, оскільки у Львові його було значно більше, ніж у горах. У Славському працювало лише 2 підйомники, тому декілька сміливців поїхали підкоряти гору Тростян, а решта – гору Погар. Кожен знайшов заняття за уподобаннями – одні каталися на лижах та сноубордах, інші – на санчатах. Були й такі, що просто насолоджувалися чудовою природою Карпат.
Організував поїздку профком викладачів та співробітників Університету, який подарував усім чудовий зимовий настрій, відпочинок у горах та можливість з новими силами повернутися до навчально-виховного процесу.

Романа Сіренко