Львівська обласна учнівська олімпіада з інформатики 2010

13 січня в ЛНУ ім. Івана Франка відбувся третій етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики. Участь узяли 94 школярі Львівської області, які впродовж чотирьох годин розв’язували задачі. До речі, якщо торік було сім завдань, то цього року – чотири. Під час заходу організатори провели також зустріч з учителями, присутні обмінялися думками, висловили пропозиції, зауваження та міркування з приводу подальшої співпраці. Зокрема, проведення семінарів для вчителів з районів, організації спецкурсів із підготовки до олімпіад. Перемогу в олімпіаді з інформатики з результатом 69 балів здобув Тарас Теслюк, учень Львівського фізико-математичного ліцею.
Василь Білецький, організатор заходу, чемпіон світу зі спортивного програмування (ACM) 2008 року: “Організовую олімпіади вже четвертий рік поспіль. Раніше олімпіада складалася з двох турів: у першому відбирали найкращих учасників, а в другому – визначали переможців. Наразі олімпіада має один тур. Варто зазначити, що для учнів усіх класів складають однакові завдання. До речі, дуже відчутна різниця у рівні підготовки учнів, що навчаються у львівських школах, і тих, які приїжджають з районів. Тішить, що рівень знань школярів щороку зростає, відповідно, вони демонструють кращі результати. Ці змагання, безсумнівно, спонукають учнів розвиватися та вдосконалюватися. Вважаю, що більшість цих дітей пов’яже своє майбутнє з інформатикою, програмуванням та досягне успіху”.

Марія Бойко,
Студентська інформаційна мережа