Каменяр: Інформаційно-аналітичний часопис Львівського національного університету імені Івана Франка

Студенти в Україні відтепер зможуть одночасно здобувати двох “бакалаврів”

Як повідомили у прес-службі Міністерства освіти і науки України, “студенти першого та другого курсів вищих навчальних закладів України зможуть, крім основної вищої освіти, навчатися на бакалавра з культурних, гуманітарних чи соціально-політичних наук”. Наказ про затвердження Примірного положення про міжгалузеву індивідуалізовану гуманітарну освіту (МІГО) підписав міністр освіти і науки Іван Вакарчук.
Згідно з інформацією Міністерства освіти і науки, дозвіл на відкриття програм МІГО отримають лише університети, що відповідають вимогам участі в експерименті та подадуть його програму. Перше травня – останній день подання до МОН заявок на запровадження МІГО.
Для зарахування на програми МІГО студенти мають подати відповідну заяву до приймальної комісії вищого навчального закладу до 10 вересня. Право на навчання мають студенти, середній бал успішності яких – не нижче 4,0. Термін навчання за програмами МІГО становить 3 роки (180 кредитів ECTS).
Студенти, що виконали навчальний план та успішно склали державну атестацію на програмах МІГО, отримують диплом державного зразка про вищу освіту освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавра. У додатку до диплома буде зазначено, що освіту здобуто за програмою МІГО.
Джерело: наказ МОН України, від 12.02.2010 р. № 108 “Про затвердження Примірного положення про міжгалузеву індивідуалізовану гуманітарну освіту”

Підготував Олександр Лавринович